بیمه رایگان حمل بار

با توجه به استاندارد نبودن جاده هاي برون شهري كشور و خطرات متعدد طبيعي و غير طبيعي، بیمه رایگان حمل بار بدون بيمه نامه بزرگترين ريسك براي صاحبين بار مي باشد. به همین دلیل اقدام ویژه و مهم هنگام جابجایی بار به شهرستان، بیمه کردن بار است.بيمه نامه هاي باربري در هنگام بروز حوادثي مانند تصادفات، خسارت به بار در حين حمل، آتش سوزي و…. خسارات وارده را جبران  میکنند. بیمه باربری پوششی است برای جبران خسارتها و زیانهای وارد به کالاها از مبداء بارگیری تا مقصد نهایی برای محصولات کارخانه‌های تولیدی، کالاهای مصرفی، انواع ماشین‌آلات که در جریان حمل و نقل، بارگیری و تخلیه به آنها صدمه وارد  می شود. در این راستا شرکت بیمه کلیه کالاهایی که در محدوده داخلی کشور، از شهری به شهر دیگر جابجا و یا از کارخانه به انبار، و به طور کلی از جایی به جای دیگر حمل می‌شوند را تحت پوشش بیمه رایگان حمل بار قرارمی دهد. بيمه نامه حمل بار، ضامن جبران خسارات احتمالي در هنگام حمل بار از تهران به شهرستان مي باشد كه باربري اول بار بيمه نامه هاي با سطوح مختلف را در اختيار صاحبان بار قرار مي دهد. در صورت عدم پوشش بار با بيمه نامه، متاسفانه در هنگام بروز حوادث هيچگونه امكاني براي جبران خسارات موجود نمي باشد. پس باری که جابجا میشود حتما باید تحت پوشش لیست بیمه نامه باشد، تا هنگام بروز حادثه، خسارت وارده جبران شود.از این رو بسیار عاقلانه است که در هنگام جابجایی حتما بار خود را توسط شرکت باربری بیمه نمایید. ارائه بیمه نامه باربری تفاوتی است میان یک شرکت اتوبار خوب و مدرن با یک شرکت بی کیفیت و غیرقابل اطمینان.

بیمه رایگان حمل بار

بیمه رایگان حمل بار

مشاوره رایگان غیر حضوری

کارگر متخصص باربری ها با گذراندن دوره های آموزشی و با تخصص کامل، اسباب و لوازم حساس و سنگین و نیمه سنگین شما عزیزان را به وسیله ی کارتن ها و جعبه های مخصوص بسته بندی می کنند و در ماشین آلات سنگین و مناسب حمل بار قرار می دهند و در نهایت سلامت، بار شما را به محل مورد نظر ارسال می کنند. از این رو شما عزیزان می توانید برای مشاوره در مورد  جا به جایی و حمل حهیزیه در تهران خود با تیم با تجربه و فعال باربری تماس حاصل نمایید و تمامی سوالات خود را در مورد نحوه ی جابه جایی و بسته بندی و زمان بندی جا به جایی لوازم خود مطرح کنید. کارشناسان مربوطه بصورت ۲۴ ساعته در شبانه روز و حتی ایام تعطیل قادر به راهنمایی و پاسخگویی به سوالات شما هستند. مشاوره برای اسباب کشی منزل شامل موارد:

  1. نحوه بسته بندی اصولی وسایل مختلف
  2. تجهیزات مورد نیاز برای بسته بندی وسایل
  3. انتخاب مناسب نوع ماشین باربری مورد نیاز
  4. زمان مناسب برای حمل اثاثیه
  5. نحوه چیدمان وسایل در ماشین حمل بار
  6. چگونگی تخلیه کارتن های حمل بار از ماشین اسباب کشی
  7. چیدمان اثاثیه
  8. و….

می باشد.

کارشناس حضوری باربری

کارشناس اسباب کشی، کسی است که همانند یک مدیر پروژه مدیریت جابه جایی را از صفر تا صد انجام می دهد و با حضور در محل و بررسی وسایل و موقعیت، هزینه، تعداد و نوع خدمات مورد نیاز مشتریان را به آن ها اعلام می کند. کارشناس معمولأ بر نوع و تعداد خدمات مورد نیاز، نوع و تعداد ماشینها، تعداد کارگران جهت انجام سرویسهای حمل بار،بسته بندی، چیدمان، موارد فنی، وسایل مورد نیاز برای بسته بندی، قیمت ها، تعیین تاریخ و ساعت اسباب کشی و…. نظارت می کند. کارشناسان منظم و مجرب با یک برنامه ریزی دقیق و منظم سعی دارد تا اسباب کشی شما در بهترین شرایط ممکن انجام شود به  همین دلیل تمام مسئولیت هارا به عهده میگیرد و هماهنگی های لازم را به خوبی انجام میدهد تا خیال شما از چگونگی جابجایی و سلامت بار، راحت و به دور از استرس باشد. بیمه رایگان حمل بار

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *