باربری کردستان 

اتوبار کردستان در راستای کاری خود با سالها سابقه و پیشینه ی مثبت در امر حمل و جابجایی بار، همچنان فعالیت دارد. خدمات حمل ونقل و باربری علاوه بر تمامی نقاط استان کردستان، به تمامی استانها و شهرستان های استان کردستان انجام میشود. شما در تمام ساعات شبانه روز و حتی در تمامی روزهای هفته حتی ایام تعطیلات رسمی، میتوانید برای حمل و جابجایی وسایل خود، با باربری کردستان اقدام کنید.

علاوه بر این ها، مشاورین باربری کردستان نیز بصورت ۲۴ ساعته، بصورت انجام تماس های تلفنی، قادر به پاسخگویی و راهنمایی مشتریان خود هستند.

وانت بار سنندج

باربری سنندج افتخار دارد که بصورت وانت بار و نیسان بار، خدمات حمل و جابجایی را در سطح سنندج و تمامی نقاط ایران انجام دهد. از آنجا که باربری با وانت مختص وسایل  خاصی می باشد، لذا باید در سایز و وزن وسایل دقت کرد. حمل و جابجایی مبلمان، گاوصندوق، یخچال های کوچک، کابینت ها، پیانو،و غیره که هم وزن و هم اندازه های مناسبی دارند، با وانت میسر است. در حمل بار به شهرستان، علاوه بر بکار گیری رانندگان مسلط به جاده، بار بیمه می شود. در فصول پاییز و زمستان، که وزش باد شدید و امکان ریزش باران و برف وجود دارد، از وانت های مسقف به چادرهای ضد آب برای خدمات حمل و جابجایی استفاده میشود. این گونه سلامت بار، در مقابل بادو باران، تضمین میشود. حمل با وانت با بهترین کیفیت و به صرفه ترین هزینه ها، در کمترین زمان انجام می شود. از این دیگر لازم نیست که نگران سلامت وسیله، هزینه زیاد جابجایی و یا دیر رسیدن بار به مقصد باشید.

باربری کردستان سنندج

باربری کردستان سنندج

شماره تماس باربری کردستان سنندج 

برای هماهنگی و یا مشاوره درباره چگونگی حمل و جابجایی هر نوع وسیله ای، میتوانید با شماره های زیر تماس گرفته و از خدمات منظم و دقیق با قیمت های ارزان و مناسب باربری کردستان سنندج بهره مند شوید.

باربری سقز 

سقز بعنوان یکی از بزرگترین شهرهای استان کردستان، آمار استفاده از بیشترین خدمات حمل و جابجایی وسایل را شامل میشود. به همین دلیل انتخاب باربری مناسب، معمولأ دشوار می باشد. اما در این میان، باربری سقز با کسب مجوز کسب و کار در زمینه انجام خدمات حمل و نقل و جابجایی، انتخاب مناسبی برای مشتریان بوده است. از جمله خدمات باربری سقز میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

  1. مدیریت قوی و به کار گیری پرسنل مجرب و متخصص در امر باربری تهران
  2. حمل و جابجایی اثاثیه منزل، جهیزیه عروس، وسایل مراکز اداری و صنعتی و تجاری
  3. بسته بندی تخصصی وسایل
  4. وسایل نقلیه ی سالم و مجهز اتوبار تهران
  5. رانندگان مسلط به جاده
  6. حمل و جابجایی بارهای درون شهری و برون شهری
  7. بیمه بار برای بارهای برون شهری
  8. ارسال و تحویل سالم بار در زمان مناسب
  9. هزینه مناسب و کیفیت عالی

اعلام بار سنندج

در صورتی که شما بار، اثاثیه یا هر وسیله ای دارین که میخواین از سنندج به هرجای ایران حمل کنین، و ما وسیله نقلیه مورد نظر شما رو نداشتیم(تریلی، کمر شکن و..). ما این امکان رو برای شما مشتریان گرامی فراهم می کنیم که از طریق اعلام بار به پایانه وسیله نقلیه مورد نظر شما رو بیابیم و در اختیار شما قرار بدیم. هدف از این خدمت ما عدم سردرگمی و سرگردانی شما عزیزان هنگام حمل و جابجایی است. چون نیت و هدف ما در باربری کردستان سنندج جلب رضایت حداکثری مشتریان گرامی است. تمامی این کارها در باربری کردستان سقز و به وسیله ی کارگرانی که از قبل آموزش های لازم را دیده اند، انجام می شود. با انتخاب باربری سقز، لازم نیست که شما کار خاصی انجام بدهید، چون نیروهای فعال و با تجربه باربری، تمامی کارها را در کمترین زمان برای شما انجام می دهند.