پایانه باربری کرج

این پایانه شامل مجموعه ای از باربری های حیطه کرج است. باربری از کرج، بصورت درون شهری و حتی برون شهری به تمام نقاط ایران صورت میگیرد. استفاده از ماشین های سالم و مجهز و همچنین رانندگان ماهر و مسلط به جاده، از نکات مثبت تمامی باربری های تحت نظر پایانه باربری کرج می باشد. همچنین بیمه بار، برای بارهای برون شهری یک اصل برای باربری های کرج بوده و امکان بیمه نکردن بار برای بارهای برون شهری به هیچ وجه امکان پذیر نمی باشد. در صورت داشتن هر گونه سوال از نحوه حمل و جابجایی بار، تا وسیله نقلیه مناسب و هزینه های حمل و جابجایی بار و غیره، میتوانید بصورت ۲۴ ساعته با مشاورین اتوبار و باربری کرج تماس گرفته و با یک مشاوره رایگان، پاسخ سوالهای خود را بگیرید.

*** هزینه حمل بار از کرج به تهران

  • هزینه حمل اثاثیه از کرج به تهران با کامیون رو باز

+ هزینه باربری کرج به تهران و هزینه باربری و حمل بار از تهران به کرج با کامیون رو باز: یک میلیون ریال (100 تومن)

  • هزینه حمل اثاثیه از کرج به تهران با کامیون مسقف

+ هزینه باربری کرج به تهران و هزینه باربری و حمل بار از تهران به کرج با کامیون سقف دار: یک میلیون و سیصد هزار ریال (130 تومن)

  • هزینه حمل اثاثیه از کرج به تهران با وانت

+ هزینه باربری کرج به تهران و هزینه باربری و حمل بار از تهران به کرج با وانت: هفتصد هزار ریال(70 تومن)

  • هزینه حمل اثاثیه از کرج به تهران با نیسان

+ هزینه باربری کرج به تهران و هزینه باربری و حمل بار از تهران به کرج با نیسان آبی: هشتصد هزار ریال (80 تومن)

باربری کرج تهران

باربری کرج تهران

باربری فیروز در کرج 

این باربری آماده حمل و جابجایی انواع بار شامل جهیزیه عروس، اثاثیه منزل، وسایل ادارات و شرکت ها، تولیدی کارخانه ها و مراکز تجاری و صنعتی است. حمل و جابجایی بار در تمام ساعت شبانه روز، به صورت برون شهری و درون شهری به تمام نقاط کشور امکان پذیر است. باربری تهران برای انواع بارهای خود از ماشین های مخصوص بار در شرایط خاص آب و هوایی استفاده می کند. وانت یکی از وسایل نقلیه ویژه برای بارهای سبک و کوچک و کامیون نیز  برای بارهای بزرگ و اثاثیه منزل و جهیزیه عروس و غیره می باشد. این ماشین ها در شرایط خاص بصورت های مختلف مجهز می شوند.

اتوبار کرج 

اتوبار کرج خدمات حمل بار در تمام نقاط کرج بصورت حمل و جابجایی اثاثیه منزل، جهیزیه عروس، وسایل مراکز تجاری و صنعتی، و غیره انجام می هد. هزینه حمل و جابجایی بار با توجه به جابجایی های برون شهری و درون شهری متفاوت است. در حالیکه جابجایی بار به شهری های دیگر و بصورت برون شهری با بیمه کامل بار همراه است، لذا هزینه ها نیز از طرف اتحادیه مشخص شده و برای تمام باربری ها ارسال می شود. از آن پس هر باربری مؤظف است هزینه های خود را طبق نرخ مشخص شده اتحادیه تنظیم کند. اتوبار کرج برای جلب رضایت مشتری از تخفیفات خاصی استفاده می کند. لذا با کمترین و مناسب ترین هزینه، حمل و جابجایی بار را در کمترین زمان انجام می دهد.

حمل اثاثیه منزل در کرج

مسقف بودن ماشین ها در شرایط باران و برف، استفاده از اتاقک های مخصوص برای چیدمان استاندارد و درست بار، کفپوش های موکت و غیره موارد مهم برای مجهز کردن وسایل نقلیه در حین جابجایی است. یکی دیگر از خدمات ویژه باربری فیروز در کرج، بسته بندی تخصصی بار توسط پرسنل متخصص و ماهر می باشد. بسته بندی تخصصی بار، وسیله را در مقابل هر گونه ضربه و آسیبی، در امان نگه می دارد و سلامت بار را تضمین می کند. طبق روال کاری اتوبار تهران، تمام باربری ها مؤظف هستند از شروع حمل و جابجایی بار و اثاثیه تا پایان آن، تمام خدمات خود را اعم از بسته بندی تخصصی، حمل و چیدمان استاندارد بار در وسیله نقلیه مناسب، پیاده سازی و چیدمان بار در مقصد، خدمات خود را به نحو احسن انجام دهند.