باربری پاسداران تهران

باربری پاسداران واقع در منطقه 3 تهران که بصورت شبانه روزی در تمام روزهای هفته و حتی ایام تعطیل آماده ی حمل و نقل می باشد. این شرکت برای کسانی است که نیاز به اسباب کشی و باربری در تهران و شهرستان ها را دارند. رضایت مشتری مهم است از این رو سعی دارد تا سرویس خوب و مرتبی را به مشتری بدهد.

شماره تماس باربری پاسداران تهران

شماره تماس باربری پاسداران تهران

حمل اسباب منزل پاسداران

حمل بار در محدوده پاسداران تهران با مدیریتی دقیق و خوش اخلاق در هر ساعتی از شبانه روز برای مشتری انجام می شود. باربری پاسداران قابلیت سرویس دهی درون شهری و برون شهری به سراسر کشور را دارد.

ویژگی باربری خیابان پاسداران 

اعتماد: برای یک جابجایی منظم و دقیق و سالم اعتماد بسیار مهم است و باربری تهران به شهرستان در بین مشتریان اعتماد ویژه ای دارد چون تمامی بارها بیمه می شوند.

پرسنل: باربری در محله پاسداران به وسیله ی پرسنل آقا و خانم با مدیریتی قوی  اداره می شود. تمامی پرسنل آموزش های لازم برای بسته بندی انواع مختلف وسیله جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و چگونگی جا دادن وسیله در ماشین و استفاده از تمامی فضاهای موجود برای چیدمان وسایل را دیده اند.

نیرو متخصص: فرستادن کارشناس فنی با یک جعبه ابزار کامل برای انجام کارهای قبل و بعد از حمل و نقل بار مانند کارهای برق کاری، نصب شیرآلات، باز و بسته کردن وسایل پرس شده است.

اپراتور: شرکت حمل اثاثیه و جهیزیه عروس در تمامی روزهای هفته و بصورت ۲۴ ساعته آماده ی پاسخگویی به سوالات و درخواست های مشتریان است.

نظم: منظم بودن پرسنل و مراقب هنگام بسته بندی و جابجایی وسایل امتیاز ویژه باربری تهران است. همچنین وقت شناسی و حضور به موقع در مکان مورد نظر شما و زمان دلخواه شما یکی از ویژگی های مهم باربری در منطقه پاسداران است.

خدمات حمل اثاثیه در پاسداران

بسته بندی: بسته بندی درست برای سالم ماندن وسیله یکی از اصلی ترین کارها هنگام جابجایی می باشد. این کار به وسیله ی کارکنان منظم و آموزش دیده ی اتوبار تهران در زمانی کوتاه انجام می شود.

مشاوره: باربری پاسداران برای آشنایی مشتریان با خدمات حمل و نقل، نوع وسیله حمل و نقل، عوامل حمل بار و هزینه های باربری بصورت ۲۴ ساعته به مشتریان خود مشاوره می دهد. این مشاوره ها بصورت تلفنی و حضوری انجام می شود.

حمل و نقل: برای جابجایی و حمل و نقل ماشین خاصی نیاز است. باربری پاسداران نیز با توجه به نیاز مشتری ماشین های مختلفی اعم از وانت، خاور، کامیون، تریلی که کف تمامی آنها موکت کاری شده اند را برای حمل و نقل سریع و آسان دارد.

باربری پاسداران

باربری پاسداران

هزینه باربری در محدوده پاسداران

هزینه باربری از تهران به شهرستان ها به وسیله اتحادیه ی حمل و نقل مشخص می شود. شرکت حمل اثاثیه در پاسداران سعی دارد با انجام خدمات عالی برای مشتریان خود، هزینه مناسبی را داشته باشد.