باربری مرزداران واقع در منطقه مرزداران

فعالیت های اساسی باربری تهران حمل و جابجایی وسایل و اثاثیه منزل و ادارات و سازمان ها تولیدات کارخانه ها و جهیزیه عروس و غیره می باشد که بصورت ۲۴ ساعته و در تمامی روزهای هفته و حتی ایام تعطیل فعالیت میکند. باربری مرزداران به واسطه ی نیروها و کادر فعال خود قادر به حمل وسایل شما با استفاده از وسایل حمل و نقل پیشرفته و مجهز در تمام سطح تهران و شهرستان ها میباشد و به شما اطمینان خاطر می دهند که در زمان حمل بار تا بسته بندی و حمل آن به مقصد مورد نظر بار شما از هرگونه اتفاقی در امان باشد و به شیوه ی کاملی بار شما را تضمین میکند. از این رو رضایت مشتری برای آنها بسیار مهم است و همواره تلاش میکند که یک جابجایی با کیفیت و ایمن را برای مشتری انجام دهد.

باربری مرزداران تهران

باربری مرزداران تهران

اتوبار در مرزداران تهران

تهران با بیش از ۱۵ سال سابقه و دارای مجوز محدوده ی مرزداران را پوشش میدهد. همچنین باربری مرزداران به وسیله ی پرسنل آقا و خانم با مدیریتی منظم  اداره می شود که تمامی پرسنل آموزش های لازم برای بسته بندی انواع مختلف وسیله جهت جلوگیری از آسیب های احتمالی و چگونگی جا دادن وسیله در ماشین و استفاده از تمامی فضاهای موجود برای چیدمان وسایل را دیده اند. بسته بندی کتاب ها، لباسها و گلدانها، هرکدام روش های خاص خود را دارد که کادر متخصص بسته بندی بار در مرزداران تمام این کارها را برای مشتری انجام می دهند.

هزینه باربری و اتوبار مرزداران 

هر ساله اتحادیه نامه ای را به عنوان مشخص کردن تعرفه جدید حمل و جابجایی وسایل در سطح تهران و ارسال به هرکدام از شهرستان ها، به تمام باربری ها میفرستد که در این نامه هزینه ی جابجایی بار مشخص میشود. این هزینه ها شامل نوع بار، تعداد، فاصله از مبدأ تا مقصد آن، بسته بندی و وسایل به کار گرفته شده حین آن و غیره می باشد. طبق این تعرفه تمام شرکت ها مؤظف به رعایت آن بوده و گرفتن هر گونه مبلغی غیر آن از مشتری جرم می باشد. هزینه حمل و جابجایی باربری مرزداران نیز طبق تعرفه اتحادیه بوده و همچنین این اتوبار در مناسبت های مختلف، تخفیف هایی را به مشتریان خود ارائه می دهد.

بسته بندی اثاثیه در محدوده مرزداران

همانطور که میدانید هنگام باربری سلامت وسیله بسیار مهم است حمل آن بدون اینکه کوچک ترین ضربه و یا خط و خشی ببیند. یکی از مواردی است که هر مشتری از زمان شروع اتوبار تهران تا پایان آن، استرس آنرا به همراه دارد. به همین دلیل برای جابجایی سالم و ایمن و سریع، بسته بندی مهمترین مورد است. باربری مرزداران نیز با بکارگیری کادر فعال و متخصص خود در امر بسته بندی، اطمینان خاطر کافی و لازم را از جابجایی وسیله در امر جابجایی به مشتری می دهد. از این رو یکی از تخصص های کادر بسته بندی استفاده از وسایل لازم برای بسته بندی مانند فوم، کاغذ و یا روزنامه، طناب، جعبه ها و کارتن های مخصوص و غیره است که هرکدام مخصوص وسایل خاصی است، مثلأ برای وسایل شیشه ای، ابتدا آن ها را با فوم و یا روزنامه دورپیچی میکنند.

وانت در مرزداران

اتوبار مرزداران برای جابجایی وسایل سبک از وانت استفاده میکند. همچنین برای رفع نگرانی و استرس مشتریان در زمان حمل و جابجایی با وانت، وسیله هارا کامل بسته بندی میکند  تا یک جابجایی ایمن انجام شود. در زمینه خدمات باربری با وانت می توان از بسته بندی کامل بار با استفاده از پتو ها و قرار دادن آن بصورت ایمن در وانت بصورت کاملأ رایگان، حمل تضمینی و بیمه بار، هزینه مناسب، حمل و جابجایی بار در تهران و شهرستان ها، جابجایی با احتیاط کامل و در زمان دقیق و مناسب، نظارت مستقیم و همواره مدیران بر فعالیت های کارگران اشاره کرد.