باربری قیطریه

باربری قیطریه با سالها سابقه درخشان در زمینه خدمات حمل بار و اثاثیه منازل و شرکت ها تجاری و صنعتی، با فعالیت های پی در پی توسط کادر مجرب خود، آماده ی ارائه ی هرگونه از خدمات اعم از بسته بندی و حمل بار و اثاثیه شهروندان گرامی در تهران و سایر شهرستان ها می باشد.

در زمینه حمل و جابجایی بار  میتوان به نوع بسته بندی بخصوص برای لوازم قیمتی و گرانبها، جهت جلوگیری از هرگونه آسیب و صدمه نام برد.

ویژگی های وانت بار در قیطریه

در زیر ویژگی های باربری قیطریه را بصورت مختصر شرح می دهیم.

  1.  دارای مجوز رسمی در زمینه ارائه تمامی خدمات حمل و جابجایی بار است.
  2.  دارای پرسنل باتجربه و کارآزموده برای خدمات حمل و جابجایی صحیح و سریع می باشد.
  3.  مجهز به انواع وسایل نقلیه ی پیشرفته می باشد.
  4.  همراهی شما در امر بسته بندی درست و تخصصی وسیله، نقطه قوت ما می باشد.
  5.  جلب رضایت مشتری از اولویت های باربری قیطریه می باشد.
  6.  تمامی فعالیت های حمل و جابجایی بصورت ۲۴ ساعته در طول شبانه روز می باشد.
  7.  اتوبار قیطریه با هزینه ای کم و مناسب، خدمات عالی را برای شما به ارمغان می آورد.
  8.  رعایت نظم هنگام چیدن وسایل در باربری قیطریه، از وظایف کارگران می باشد.
  9.  امانت داری و احترام از ویژگی های کارکنان شرکت حمل بار در قیطریه است.
  10. بیمه بار با توجه به خواست مشتری، برای تمامی مناطق امکان پذیر است.

باربری و اتوبار در محدوده قیطریه

تمامی این موارد تنها شرح مختصری از ویژگی های باربری قیطریه می باشد که با به کارگیری تمامی این موارد، در بین مشتریان خود به جایگاه ویژه ای دست یافته است. علاوه براین مشاورین باربری قیطریه بعنوان راهنما و مشاور، تمامی اطلاعات لازم از روش ها و وسیله های مناسب، همراه با تعرفه ها و هزینه های جابجایی به نقاط موردنظر شما را تنها با یک تماس تلفنی در اختیار شما میگذارند. از این رو میتوانید در هر ساعتی از شبانه روز، تنها با برقراری یک تماس تلفنی، به تمامی اطلاعات لازم برسید.

اتوبار و باربری قیطریه تهران

اتوبار و باربری قیطریه تهران

اتوبار قیطریه تهران

علاوه بر استرس از سلامت وسیله در حین جابجایی، هزینه ی حمل و جابجایی برای مشتری بسیار مهم است. امروزه با توجه به حجم وسیع اتوبارها، انتخاب اتوبار مناسب برای مشتری سخت و دشوار شده است که به راحتی نتواند به هر شرکت اطمینان کند و این در صورتی است که افرادی سودجو بصورت غیرقانونی، خدمات حمل و جابجایی را انجام می دهند. از این رو پیشنهاد باربری قیطریه درگام اول، انتخاب شرکت حمل بار است که با مجوز رسمی و کاملأ قانونی فعالیت می کند. همین امر باعث اطمینان خاطر مشتری از حمل و جابجایی کامل و سالم وسیله می شود. امروزه روش های سنتی بسته بندی وسایل کاملأ منقضی شده و بسته بندی تخصصی با استفاده از وسایلی مانند نایلکس و فوم و جعبه های مناسب که سلامت وسیله را تضمین میکند، جایگزین آن شده است.

کارگر متخصص باربری در قیطریه

باربری هایی که بصورت رسمی فعالیت میکنند دارای کارگران متخصص در امر بسته بندی هستند و باربری قیطریه از این مورد بی بهره نیست. کارگران متخصص از ابتدای شروع به کار تا مراحل آخر و پایانی که شامل چیدمان وسایل در مقصد می باشد در خدمت مشتری هستند. بسته بندی تخصصی وسایل باتوجه به وزن   اندازه و خصوصیات دیگر آن، باعث چیدمان راحت تر وسیله و همچنین پیدا کردن سریع تر وسیله ای خاص در میان حجم انبوهی از وسایل می باشد.

کارگر متخصص در قیطریه

کارگر متخصص در قیطریه

هزینه حمل بار در قیطریه تهران

سلامت وسیله فقط شامل بسته بندی وسیله نیست و وسیله نقلیه ی حمل و نقل نیز موثر است. تعداد و وزن وسایل، و همچنین فاصله از مبدأ مقصد با توجه به تغییرات آب و هوایی، از نکات مفید در انتخاب وسیله نقلیه می باشد. از این رو تمامی وسایل نقلیه اتوبار قیطریه سالم و مجهز می باشند. ماشین های مسقف با کفپوش های موکت و استفاده از اتاقک های مخصصوص سلامت وسیله را حفظ کرده و مانع بروز هرگونه حادثه ای می شوند.

نکته مهم دیگر حین جابجایی وسایل، هزینه  حمل و جابجایی می باشد. تر ساله تمامی هزینه های حمل و جابجایی بار، در جابجایی های درون شهری و برون شهری، برای انواع وسایل مختلف، جزء به جزء، توسط اتحادیه باربری تهران مشخص می شود. از این رو نرخ جابجایی در تمامی شرکت هایی که بصورت رسمی و با مجوز فعالیت می کنند، هماهنگ با نرخ مشخص شده اتحادیه می باشد. باربری قیطریه نیز همه ساله با توجه به شرایط و درک وضعیت اقتصادی روز، تخفیف های ویژه ای را برای مشتریان خود در نظر میگیرد. شما می توانید همزمان با هزینه کم و مناسب، یک جابجایی ایمن و سالم را با باربری و اتوبار قیطریه تجربه کنید.