به باربری فرمانیه تهران خوش آمديد
مفتخريم كه ما را برگزيديد
ما در زمينه ي باربري درون شهري و برون شهري به شما عزيزان خدمت ميكنيم. و در اين راستا تمام تلاش خود را ميكنيم كه از خدماتمان راضي باشيد. اميدواريم از اين پس اعتمادتان را جلب كرده و هميشه در خدمتتان باشيم.
اتوبار فرمانیه در تهران

اتوبار فرمانیه در تهران

باربري فرمانيه

شعبه ي اصلي شركت ما در فرمانيه مستقر است و شما با تماس خود ما را به حضور ميطلبيد و در اسرع وقت براي خدمتگذاري حاضر ميشويم و در امور زير كه نمونه هايي از خدمات ما هستند ميتوانيم شما را ياري كنيم :
✅ خدمات باربري و حمل اثاثيه ي منزل
✅ ارسال ماشين حمل بار براي شما به رانندگي خودتان
✅ حمل انواع بار بين شهري و درون شهري
✅دريافت وسيله ي خريداري شده ي شما از نمايندگي توسط اعضاي ما و تحويل آن درب منزل به شما
✅كمك به شما در بسته بندي دقيق و ايمن وسايلتان
✅كمك در چيدمان اثاثيه ي سنگين منزل به شما
✅بردن انواع بار اعم از سبك يا سنگين از منزل شما به هر مكاني كه مدنظرتان باشد

نظارت بر بار توسط خود شما

در هنگام حمل بار شما ميتوانيد مستقيما بر ماشين هاي ما نظارت كنيد و از مكان دقيق آنها اطلاع حاصل فرماييد و در صورت مشاهده ي هرگونه اشتباه اعم از رفتن مسير اشتباه يا كم كاري و اتلاف وقت توسط راننده ي ما مراتب را به ما گزارش فرماييد تا در اسرع وقت پيگيري كنيم

ارسال ماشين حمل بار براي شما به رانندگي خودتان

درصورتي كه تمايل داريد خودتان اثاثيه ي منزلتان را به مقصد برسانيد هيچ نگران نباشيد كه فيروز بار اين امكان را براي شما فراهم ساخته كه اختيار كامل پروسه ي حمل بارتان را در دست داشته باشيد

حمل بار به تمام نقاط تهران

در هر نقطه از شهر تهران كه هستيد با ما تماس بگيريد در اسرع وقت براي خدمت به شما مي آييم.

حمل بار به تمام نقاط ايران

نه تنها در شهر تهران بلكه بارهاي شما عزيزان را به هر نقطه ي ايران كه بخواهيد حمل ميكنيم.

حمل بار بصورت دائمي با بستن قرارداد

درصورتي كه شركت شما هميشه به كساني نياز دارد كه توليدات را به دست مشتريان برساند و يا مواد اوليه را براي كارگاه تهيه نمايد با عقد قرارداد براي ارائه ي خدمت به شما آماده ميباشيم.

خدمات ٢٤ ساعته و بصورت شبانه روزي

هر ساعتي از شبانه روز كه به كمك ما احتياج داشتيد كافيست كه با ما تماس بگيريد. بدون فوت وقت به كمكتان خواهيم شتافت، همكاران ما بصورت شيفتي در شعبه ي اصلي حضور دارند و در تمام ساعات پاسخگوي شما خواهند بود.

قيمت منصفانه در باربری فرمانیه

در تمام سطح كشور بررسي بفرماييد و شركت ما را با بقيه ي شركتهايي كه خدمات مشابهي نسبت به ما دارند مقايسه كنيد به اين نتيجه خواهيد رسيد كه قيمت هاي ما براي خدماتي كه ارائه ميدهيم از همه مناسب تر است

حمل مدارك

هنگامي كه براي بردن يك پاكت اداري از خانه خارج ميشويد مجبوريد از چند ساعت وقت خود بگذريد ما به شما پيشنهاد ميكنيم كه چند ساعت وقت خود را در ترافيك براي كارهاي آسان صرف نكنيد و اين كارها را به پيك موتوري هاي ما بسپاريد . اعضاي ما در شهر در حال گردش هستند و در كمترين زمان ممكن اين كار را براي شما انجام ميدهند و دراين صورت ميتوانيد به امور مهم تر زندگي خود بپردازيد.

حمل مصالح

يكي ديگر از خدمات ما حمل مصالح و خدمات مربوط به ساختمان سازي مي باشد كه به دليل سختي كار، سنگيني وسايل و كثيف كاري مصالح در هنگام حمل انجام آن براي شما با دشواري همراه است به همين دليل توصيه ميكنيم كه اين كار را به افراد ما بسپاريد.

حمل مواد غذايي

شركت ما از كاميون هاي يخچال دار برخوردار است و به آساني ميتواند مواد غذايي را در مسافت هاي طولاني براي شما حمل كند.
باربری و اتوبار خوب در فرمانیه تهران

باربری و اتوبار خوب در فرمانیه تهران

حمل وسايل گرانبها

كاركنان ما در اتوبار تهران به حدي در كار خود خبره و امانت دار هستند كه با خيال راحت ميتوانيد هر وسيله ي گرانقيمت و حساسي را به آنها بسپاريد كه برايتان جابجا كنند چون ما از كارگرهاي روزمزد استفاده نميكنيم و همكاران ما دائمي هستند مانند اعضاي يك خانواده هستيم كه چندين سال متوالي با هم همكاري داشته ايم هرچند كه شما هر چيزي را كه به ما بسپاريد براي ما آنقدر با ارزش است ، طوري با آن رفتار ميكنيم كه انگار در حال حمل وسيله اي كاملا گرانقيمت هستيم.

خدمات باكيفيت

وقتي به ما اعتماد ميكنيد تمام سعيمان را ميكنيم كه صادقانه به شما خدمت كنيم و از كم كاري بپرهيزيم و تمام تلاشمان در اين راستاست كه از اينكه به ما اعتماد كرديد خرسند باشيد و اين همكاري ادامه پيدا كند پس آسوده خاطر باشيد كه در انجام درخواستتان از هيچ تلاشي دريغ نميكنيم.

انواع ماشين آلات

بسته به درخواست شما هرگونه ابزاري كه درنظر داشته باشيد برايتان ميفرستيم كه شما را براي حمل بار سبك يا سنگين مورد نظرتان ياري دهند و براي حمل بار كه درخواست رزرو بدهيد همان وسيله ي نقليه اي را برايتان رزرو ميكنيم كه براي كارتان مفيدتر باشد ، اعم از موتور ، وانت ، كاميون و يا …

حمل دام

با توجه به تفاوتي كه در حمل دام نسبت به بقيه وجود دارد براي اين كار وسايل و ابزار و همچنين ماشين آلات متفاوتي را در نظر گرفته ايم لطفا در هنگام ثبت درخواست رزرو حتما ذكر بفرماييد كه چه نوع باري را ميخواهيد برايتان جابجا كنيم.
بیمه رایگان حمل بار در باربری فرمانیه

بیمه رایگان حمل بار در باربری فرمانیه

بيمه بار در باربری و اتوبار فرمانیه

شما با پرداخت درصد اندكي مي توانيد بار خود را بيمه كنيد و هر اتفاقي كه در حين حمل و نقل براي بار شما بيفتد ( بدون درنظر گرفتن مقصر اتفاق ) به صورت تمام و كمال محاسبه مي شود و خسارات وارده از طرف شركت جبران مي شود و به شما پرداخت مي گردد ما اين كار را بخاطر آسودگي خيال شما انجام ميدهيم.

برخورد مناسب با ارباب رجوع

به خود مي باليم كه به عنوان اتوبار و باربری فرمانیه در تمام سالهايي كه در اين زمينه فعاليت داشتيم همواره لبخند بر لب مشتري آورديم و مثل خانواده ي خودشان با ما رفتار كرده اند و تا كنون هيچ گونه شكايتي از سمت مشتريان محترم به سبب برخورد نامناسب همكارانمان دريافت نكرده ايم و اميدواريم كه با انرژي روز افزون بيش از پيش بتوانيم به جامعه ي خود خدمت كنيم.
شناسايي اعضاي فيروز بار
شما ميتوانيد همكاران ما را از روي لباس فرم مخصوصشان و آرم شركت باربری تهران كه روي لباسشان حك شده شناسايي كنيد. پس به افراد ديگر كه فاقد لباس فرم يا كارت شناسايي هستند اعتماد نكنيد و اينگونه از بروز هرگونه مشكل احتمالي جلوگيري كنيد.
لباس كار مخصوص حمل اثاثیه
در حين كار ممكن است لباسهاي خودتان با وجود تمام زيبايي و برازندگي اما مناسب كار نباشد در صورت تمايل مي توانيد از همكاران ما (کارگر متخصص باربری) درخواست كنيد تا لباس مناسب در اختيارتان قرار دهند و با پوشيدن لباسهاي كار از ضايع شدن لباس زيباي خودتان جلوگيري نماييد.
نظر سنجي
ما در نظر داريم براي ارتقاء كيفيت در كارمان تغييراتي اعمال كنيم لطفا با ارسال انتقادات و پيشنهادات خود ما را در اين امر ياري بفرماييد.
اميدواريم از اينكه ما را انتخاب فرموديد راضي باشيد.
لطفا به ما امتياز بدهيد. باربری فرمانیه در تهران