باربری سعادت آباد در تهران

اتوبار و باربری سعادت آباد با بیش از ۲۳ سال سابقه درخشان در صنعت حمل و نقل، با استفاده از امکانات و روش های نوین با دارا بودن کادر انسانی با تجربه و مشاوران متخصص در امور حمل و نقل بار، آماده ارائه خدمات باربری و انجام یک اسباب ‎کشی آسان از زمان تصمیم گیری تا جابه‌جایی کامل است.

سعادت آباد یکی از قدیمی ترین محله های تهران است که با کسب جواز توانسته است کاملاً منطقه را تحت پوشش فعالیت های اثاث کشی  و بسته بندی اثاثیه قرار دهد و همیشه رضایت مشتری را اولویت قرار داده است. این شرکت بصورت یک شعبه کاملاً فعال حمل اثاثیه منزل در تهران فعالیت دارد.و همچنان با تاریخ چند ساله کار خود  افتخار دارد که شرکت اتوبار تهران با کارگران ورزیده و کاردیده بهترین باربری سعادت آباد باشد.

اتوبار سعادت آباد تهران

اتوبار سعادت آباد تهران برای پیشبرد اهداف خود که در راستای کیفیت کاری و رضایت مشتری است فعالیت های ویژه خود را دارد وبرای بالابردن اعتبار خود احتیاج به بالا بردن سطح کیفیت کارهای اتوبار دارد که همراه با پرسنل فعال و متخصص و فعالیت های شبانه روزی در راستای این هدف تلاش میکنند.

خدمات باربری سعادت آباد تهران

 1. بسته بندی لوازم تجاری، اداری و مسکونی اگر قصد اسباب کشی و حمل و نقل وسیله خاصی از یک مکان به مکان دیگری را دارید و چنانچه تجربیات کافی برای بسته بندی ونوع جابجایی ندارید، این کار را به متخصصین اتوبار سعادت آباد بسپارید تا به بهترین نحو برای شما پیش برود.
 2. اتوبار شبانه روزی شرکت اتوبار متعهد است که بهترین خدمات را برای مشتریان خود انجام دهد و این خدمات بصورت شبانه روزی در تمام ایام هفته است.
 3.  ارسال خودروهای مجهز برای حمل و نقل این شرکت خود را مؤظف می داند که بهترین و مجهزترین خودروها را با کامل ترین امکانات با توجه به نیاز مشتری با هزینه مناسب و زمان مناسب ارسال نماید.
 4. حمل و نقل کامل اثاثیه منزل این امر برای خانواده هایی است که زمان و شرایط لازم برای جابجایی وسایل به وسیله خودشان را ندارند، از این رو تمام فعالیت های جابجایی و حمل و نقل به عهده شرکت است.
 5. جابجایی جهیزیه عروس چنانچه در جریان هستید جهیزیه عروس جزء وسایل حساس است و با کوچکترین بی دقتی احتمال هرگونه اتفاق است. پس برای یک جابجایی سالم و بدون دردسر خیال خود را تخت کنید.
باربری سعادت آباد

باربری سعادت آباد

فعالیت باربری سعادت تهران

 1. بسته‌بندی انواع لوازم بزرگ و کوچک و لوازم شکستنی و حساس.
 2. استفاده از جعبه های محکم مخصوص بسته‌بندی اثاثیه در ابعاد و اندازه‌های مختلف.
 3. بکارگیری و استفاده از افراد متخصص در کار بسته‌بندی با روشهای مدرن و تخصصی.
 4. استفاده از چسب‌های محکم و ضربه‌گیرهای حباب دار در داخل و خارج از جعبه های بسته بندی.
 5. استفاده از کارگر ماهر باربری و توانمند در حمل و جابجایی بار.
 6. ارائه خدمات حمل و نقل بصورت بین شهری و داخل شهری.
 7. ماشین‌های مخصوص حمل بار با کف موکت کاری شده و مسقف.
 8. بهره‌گیری از رانندگان آشنا به مسیر و باتجربه.
 9. ارائه سریع خدمات در زمان کوتاه.
 10. خدمات اسباب کشی شبانه روزی حتی در ایام تعطیل.

هزینه حمل اثاثیه سعادت آباد

هزینه حمل بار و باربری مانند قیمت یک کالای ثابت نبوده که همیشه مشخص باشد بلکه بر اساس عوامل مختلفی میتواند متغیر باشد. قیمت و تعرفه بر اساس نوع خدماتی که شرکت مورد نظر ارائه می دهد، متفاوت است و همچنین بر اساس عوامل مختلف دیگر متغیر بوده و نمیتوان لیست کاملی از هزینه ها را ارائه داد.

اگر قصد دارید که تعرفه های باربری را در تهران به دست آورید کافی است با مشاورین تماس بگیرید و با توضیح نوع بار و شرایط خاص آن مثلا اسباب کشی خانه در آپارتمان یا در یک مجتمع با تعداد طبقات زیاد و یا سایر خدمات اعم از بسته بندی و حمل بار  و غیره قیمت دقیق همراه با تخفیفات ویژه را دریافت نمایید.

باربری و اتوبار سعادت آباد افتخار دارد  که همیشه با رعایت انصاف، تعرفه‌­های باربری شهرستان، همراه با تخفیف را در کنار حمل و نقل بار به صورت مطمئن، برای مشتریان عزیز فراهم نماید.