باربری مشهد

حمل و جایجایی بار از مشهد بصورت درون شهری و برون شهری به تمام نقاط ایران امکان پذیر است. حمل و نقل اثاثیه منزل، کالاهای تجاری و صنعتی، جهیزیه عروس و سایر وسایل توسط پرسنل مجرب و متخصص از قبل آموزش دیده به واسطه ی مدیریتی قوی و منظم انجام می شود که علاوه بر حمل و نقل وسیله، وظیفه ی بسته بندی وسایل بصورت تخصصی را بصورت کاملأ رایگان انجام می دهند که بار در هنگام جابجایی از هرگونه صدمه و آسیبی در امان باشد. تمامی این خدمات بصورت ۲۴ ساعته در تمامی ایام هفته و حتی ایام تعطیل انجام میشود.

حمل بار و باربری در مشهد

حمل بار و باربری در مشهد

حمل بار با خاور 

همانطور که گفته شد بسته بندی یکی از مهم ترین موارد حین جابجایی بار است، وسیله نقلیه مناسب نیز یکی دیگر از موارد مهم اتوبار تهران است که هنگام جابجایی بار باید به آن دقت کرد. برای حمل و جابجایی هرگونه وسیله اعم از اثاثیه منزل، مبلمان، وسایل تجاری و صنعتی، وسایل سنگین و سبک و بزرگ و کوچک و همچنین جهیزیه عروس، خاور مسقف وسیله ی مهمی است که علاوه بر امنیت وسیله، آنرا در مقابل وزش باد و بارندگی های در امان نگه میدارد. برای پاسخ به چرایی و چگونگی هر کدام از سوالات خود می توانید بصورت ۲۴ ساعته با مشاورین باربری مشهد تماس گرفته و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.

قیمت و هزینه باربری و حمل بار در مشهد

قیمت باربری تهران به مشهد با وانت

هزینه باربری از تهران به مشهد با وانت 350.000 تومان می باشد.

قیمت باربری تهران به مشهد با نیسان

هزینه باربری و اتوبار تهران به سمت مشهد 380.000تومان می باشد.

قیمت باربری تهران به مشهد با کامیون بدون سقف

هزینه حمل اثاثیه و بار منزل و ادارجات از مبدا تهران به مقصد مشهد 530.000 تومان است.

قیمت باربری تهران به مشهد با کامیون سقف دار

هزینه اتوبار و باربری و حمل وسایل از باربری تهران به مشهد 600.000 تومان می باشد.

این قیمت ها در تاریخ 12/27/2018 بروزرسانی گردیده است. اما جهت اطلاع از قیمت های دقیقتر و همچنین اطلاع از تخفیفات گسترده در این باربری به مناسبت های مختلف با ما به صورت رایگان تماس بگیرید.

باربری از تهران به مشهد 

همانطور که از پیش گفته شد باربری از مشهد به تمامی نقاط ایران امکان پذیر است، باربری در تهران نیز به وسیله ی پرسنل مجرب انجام میشود. باربری از مشهد به تهران نیز توسط کادرفعال و منظم با انجام بسته بندی تخصصی وسیله و جابجایی و چیدمان مرتب آن در وسیله نقلیه مناسب انجام میشود. برای حمل بار به تهران و شهرستان علاوه بر وسیله نقلیه مناسب، از رانندگان ماهر و مسلط به جاده استفاده میشود وهمچنین علاوه بر تضمین بار، وسیله نیز بیمه میشود. همین امر باعث اطمینان خاطر مشتری از لحظه شروع باربری تا رسیدن آن به مقصد میشود.

حمل بار از مشهد به شهرستان

باربری در مشهد علاوه بر قابلیت ارسال و حمل بار بصورت درون شهری، قادر به حمل و جابجایی بار نیز به تمامی شهرستان های ایران است. از آنجا که فاصله ی حمل و انتقال بار به شهرستان بیشتر از حمل و انتقال های درون شهری است لذا از جابجایی حساس تری برخوردار است. به همین دلیل هنگام ارسال بار به شهرستان علاوه بر بسته بندی دقیق و تخصصی بار باید به نوع وسیله ی نقلیه مناسب نیز توجه کرد تا علاوه بر امنیت آن در مقابل بارندگی و وزش بادهای شدید در امان باشد. بعد از بسته بندی و انتخاب وسیله نقلیه مناسب، به کار گیری رانندگان ماهر اقدام دیگر باربری مشهد است. رانندگان مجرب و مسلط به جاده برای حمل و جابجایی بار به شهرستان میتوانند هنگام بروز مشکل، درصدد رفع آن بر بیایند و سپس در صورت لازم اقدام به تماس و هماهنگی با پشتیبانی کنند.